ÖVRIGT / Leksaker / Gunghäst 12634263
nr 1263 4263
Gunghäst
längd: 130 cm, höjd: 84 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 juli 2019
kl 20:25:08
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)